AYDUK MERKEZ: +90 232 369 37 00
AYDUK YAPI MARKET: +90 232 700 09 11 - 0850 441 37 00

Hizmetler

Ayduk Yapı > Hizmetler

İNŞAAT

İnşaat, Ayduk Yapı A.Ş.’nin temel faaliyet alanıdır. Yılların verdiği birikim ve güçlü ekibiyle Ayduk Yapı A.Ş.; dünyanın her yerinde her türden inşaat işini ‘‘anahtar teslim’’ ve beklentilerin üstünde bir performans ile gerçekleştirmektedir.

Yıllar içerisinde yaratıcı ve yenilikçi inşaat teknikleri geliştiren Ayduk Yapı A.Ş.; her ölçekteki projelerinizi, bütçe ve ihtiyaçlarınıza göre optimize eden, detayları masa üzerinde çözen, etkin saha denetimleri yapan, kanun ve yönetmeliklere hakim ve tüm işlerini zamanında teslim eden bir kurumdur.

TAAHHÜT

Ayduk Yapı A.Ş., bünyesindeki mimar, mühendis, tasarımcı ve uygulama ekibiyle; tadilattan anahtar teslime, dekorasyondan özel montaj/üretim konularına kadar geniş bir alanda taahhüt hizmetleri vermektedir.

Kalifiye ve dinamik kadrosunun yanı sıra malzeme kalitesinden ödün vermeyen kurumumuz; ürün imalat kalitesini montaj aşamasında da koruyarak, kurumsal müşterilerinin toplam kalite politikasına artı değer katmaktadır.

YAPI TASARIM PROJE VE UYGULAMA

Müşterilerimizden gelen talepleri en doğru şekilde değerlendirmek için ‘proje ekibimiz’ işe tasarım halindeki yapının çizimlerinden başlar. Ham projeden başlayan süreç projelerin yapısal, mekanik ve işlevsel açıdan değerlendirilmesi ve projelendirilmesi gereken özel alanlar belirlenerek devam eder.

Tüm konsepti müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bilgi ve deneyimiyle ele alan proje ekibimiz; sonuç itibariyle hem ihtiyaçlara cevap verir hem de ekonomik bir projeye ulaşır. Ayduk Yapı A.Ş., sektöründe hizmet verdiği konularda deneyimli ve uzman kadrosu ile proje ve danışmanlık hizmetlerini başarıyla sürdürmekte olup, çağdaş yapı teknolojileri ile beslenen tasarım anlayışı ve yenilikçi tarzını projelerine yansıtarak, müşterilerinin isteklerine optimum çözümler üretmektedir.

Dünyanın en kaliteli malzemelerini avantajlı bayi fiyatları ile birleştiren Ayduk Yapı A.Ş.; deneyimi ve güveni ile uygulamada gerçek anlamda fark yaratmaktadır. Kaliteli uygulamanın deneyim ve birikimle ilgisini çok iyi bilen kurumumuz; uygulama ve montaj çalışmalarının her aşamasındaki kalite ve güvenlik kontrolleri ile en mükemmel sonuca ulaşmaktadır.

SATIŞ - GIDA ÇARŞISI

Ayduk Yapı A.Ş. ‘En kaliteli ürün, En uygun fiyat’ anlayışından hareket ederek, satış, lojistik ve servis hizmetleri ile müşterilerine her aşamada en doğruyu sunmayı ilke edinmiştir. Sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını çözen kurumumuz; ihtiyacınız olan inşaat malzemelerini en uygun fiyat ve koşullarda sağlamaktadır.

Ayduk Yapı A.Ş. için en kaliteli malzeme vazgeçilmezdir. Bu noktadan hareketle; konusunun en iyisi dünya markalarıyla çalışan Ayduk Yapı A.Ş.; distribütörlüğünü üstlendiği dünya markalarını müşterilerine – proje ortaklarına sunmaktadır.